direct acting Solenoid Valve شیر برقی با عملکرد مستقیم که در این مدل ولو پیستون مغناطیسی به صورت مستقیم باعث باز و بسته شدن مسیر سیال میگردد و نیاز به اختلاف فشار بین ورودی و خروجی نیست و در عمل حجم کمی از جریان سیال را از خود عبور میدهد و با بیشتر سیالات ائم از آب، هوا، بخار، روغن و یا هر سیال سازگار با مواد قسمت وت پارت یا در تماس با سیال استفاده می شود و در های کاربردی شامل دستگاه توزیع کارتریج قهوه، خشک کن هوا، سونا و سیستمهای خلاء مورد استفاده قرار بگیرد در تصویر زیر میتوان عملکرد یه شیر 2/2 نرمال کلوز را به صورت مستقیم دید.
شیر برقی

شیر برقی دما بالا مخصوص بخار آب داغ و روغن داغ Hot Water Steam Solenoid Valve

شیر برقی مخصوص بخار آب داغ از رنج ۱/۸ تا ۲ اینج میتواند از استیل و یا برنج به صورت نرمال اپن یا کلوز به صورت دنده ای یا فلنچی تا دمای ۱۸۵ درجه سانیتگراد و در بعضی مدلها تا ۲۵۰ درجه را تحمل میکند .

شیرهای آب گرم و بخار با مواد مقاوم ساخته می شوند تا در مقابل سیالات با دمای بالا و شرایط محیطی مایعات آب گرم و بخار آسیب نبینند . این شیرها برای کاربردی مایع با دمای بالا مانند سیستمهای شستسشوی لباس، قالب گیری، استریل کردن، اتوکلاو ها، دیگ بخار و غیره ایده آل هستند. این شیر های برقی در مدلهای نرمال کلوز و نرمال اپن و با جنس بدنه برنجی و یا استیل و در تغذیه بوبین مختلف طراحی شده اند تا با ظرفیت فلوی بالا و عمر طولانی کارائی داشته باشند .

کالای مشابه

Leave a Comment